The Nacionālā vēsturiskā taka Pony Express ir ASV Nacionālā vēsturiskā taka pieminot pasta pakalpojumu maršrutu caur Vecie rietumistarp Sentdžozefu, Misūri štatā un Sanfrancisko, Kalifornijā, no 1860. gada 3. aprīļa līdz 1861. gada oktobrim. Tas bija pārsteidzošs fakts, ka vēstuli pa 1800 jūdžu taku varēja nogādāt tikai 10 dienās.
Saprast
Tas tika izveidots 1859. gadā kā Leavenworth un Pike's Peak Express Company 1859. gadā. 1860. gadā uzņēmums kļuva par Centrālās Kalifornijas virszemes un Pikes Peak Express uzņēmumu, kuru dibināja Viljams H. Rasels, Aleksandrs Majors un Viljams B. Vadels. Tiklīdz jauns jātnieks izlozēja taku pa visu kontinentu, tehnoloģija aizstāja jātnieka ceļu. Telegrāfs varēja izdarīt to pašu, ātrāk un lētāk. Un līdz 1869. gadam starpkontinentālā dzelzceļš ļāva ātri nosūtīt jebkura svara preces.
Ceļošana pa Nacionālās vēstures taku Pony Express galvenokārt tiek veikta pagātnes vēsturiskās izpratnes labā; tomēr ir daudz iemeslu, kāpēc jums vajadzētu apmeklēt taku. Pirmkārt, protams, ir Pony Express mācīšanās. Otrkārt, ir paralēli stāsti par Oregonas taka, Kalifornijas taka un mormoņu taka. Visbeidzot, jūsu ceļojumi aizvedīs jūs uz dažām no visvairāk elpu aizraujošajām ainavām Amerikas Savienotajās Valstīs. Šajā maršrutā galvenā uzmanība tiek pievērsta Pony Express, taču tajā būs pieskārieni, kad tas būs nepieciešams.
Sagatavot
Pirmkārt un galvenokārt, iegūstiet kartes. Mūsdienu starpvalstu sistēma neved jūs pa takām; Interstates ir paredzētas ātrumam un efektivitātei, bet Pony Express taka bija paredzēta cita veida efektivitātei. Šī efektivitāte bija balstīta ap riteni, nevis tā atjaunošanu.
Kā jau iepriekš minēts, trīs takas iet tajā pašā vispārējā virzienā kā Pony Express, un Pony Express izmantoja izveidoto maršrutu priekšrocības, lai uzturētu zemus izdevumus.
Ceļojot ārpus starpvalstu, saglabājiet savu viedokli par sevi. Pats sliktākais, kas var notikt lielākajā daļā takas, ir apgriešanās un nākšana atpakaļ, lai atgrieztos pareizajā virzienā.
Iekļūt
Braukt
Šajā maršrutā ir apspriests ceļojuma maršruts no Misūri uz Kaliforniju. Loģiskākais maršruts sākas Misūri štatā un virzās uz rietumiem.
Galamērķi
Gar taku var atrast pieminekļus, marķierus, muzejus un vēsturiskas ēkas.
Misūri štats
- 1 Nacionālo robežu taku muzejs, 318 Klusā okeāna rietumi, neatkarība, ☏ 1 816 325-7575. Lai gan tas nav tieši takā, ja sākat savu ceļojumu, ap Kanzassitijas apgabalu, šī ir lieliska vietne, kuru apmeklēt, lai iegūtu perspektīvu vēsturiskajā ainavā.
Misūri ir pazīstama ar pāris Amerikas prezidentiem. Atrodoties šeit Neatkarība, jūs varat redzēt prezidenta Harija S. Trūmana mājas.
Svētais Jāzeps
- 2 Poniju ekspress muzejs, 914 Penn St, St Joseph, ☏ 1 816-279-5059, bezmaksas: 1-800-530-5930, fakss: 1 816-233-9370. Marts-novembris: plkst. 9.00–5.00, plkst. 11.00–16.00; Decembris-februāris: plkst. 9.00–16.00, plkst. 11.00–16.00. Pony Express muzejs ir transporta muzejs Sentdžozefā, Misūri štatā, kurā dokumentēta Pony Express vēsture - pirmā ātrā pasta līnija visā Ziemeļamerikas kontinentā no Misūri upes līdz Klusā okeāna piekrastei. Pieaugušajiem 6 USD, vecākiem 5 USD, studentiem 3 USD, jaunākiem par 6 gadiem.
- 3 Patees nams.
Kanzasa
Aiova
Nebraska
- 5 Rokkrīkas stacija, Fērberija.
- 6 Kalifornijas kalns, Brule.
- 7 Pelnu doba valsts parks, Levelena.
- 8 Scotts Bluff nacionālais piemineklis/ Mičela pāreja, Gering.
- 9 Dūmvadu klinšu nacionālā vēsturiskā vieta, Bridžporta, bezmaksas: 1 308-586-2581. Katru dienu no pulksten 9:00 līdz 17:00. Pieaugušajiem 3 USD, NPS Pass karšu īpašniekiem 2 USD, bērniem bez maksas.
Kolorādo
Vaiominga
- 10 Fort Laramie NHS / Bedlam Ruts, Fort Laramie.
- 11 Reģistrējiet Cliff & Sand Point Station, Gērnsija.
- Roku prospekts, uz Indes zirnekļa ceļa uz rietumiem no Kasperes.
- 12 Neatkarības klints, pie Saldvoteras upes.
- Velnu vārti, pie Saldvoteras upes. Īss pārgājiens.
- Dienvidu pāreja, Dienvidu pāreja netālu no Dienvidu pārejas. Īss pārgājiens.
- Mazais emigrācijas kanjons. Mazais emigrācijas kanjons: Mormona plakanais līdz Lielajam kalnam, 4,5 jūdzes 4x4 un piekļuve zirgiem (plaši taku segmenti).
- Oregonas taka. Oregon Trail Road: Mills, WY līdz WYO-220 tieši uz ziemeļiem no Independence Rock, 41,5 jūdzes (Long Hike (piekļuve plašiem taku segmentiem))
- Dienvidu pārejas segments. Dienvidu pārejas segments: Neatkarības klints līdz ceļu atdalīšanai, 125 jūdzes (Garais pārgājiens (piekļuve plašiem taku segmentiem)); Ceļu šķiršanās: South Pass segmenta beigas
- Bridžera forts līdz Muddy Creek. Fort Bridger līdz Muddy Creek: aptuveni 14 jūdzes (Long Hike (piekļuve plašiem taku segmentiem))
- 13 Nacionālais vēsturisko taku interpretācijas centrs, Kaspers.
Jūta
- BLM aizmugures ceļš. No Fairfield līdz Ibapah: 133 jūdzes (Long Hike (piekļuve plašiem taku segmentiem))
- 14 Camp Floyd Valsts parka muzejs.
Nevada
- 15 Čērčila forta valsts vēsturiskais parks, Sudraba avoti. Cietoksnis aizsargāja pirmiedzīvotājus un Pony Express pasta sūtījumus, un tagad tas tiek turēts arestētā pagrimuma stāvoklī.
Kalifornijā
- 16 B. F. Hastingsa ēka (Pony Express Terminus), 1006 2. St, Sakramento. Bija Pony Express rietumu galapunkts. Ēka ir nacionālais vēsturiskais orientieris, un tagad tajā atrodas pilsētas apmeklētāju centrs.
- Apmeklētāju centrs, 1002 2. Sv, ☏ 1 916-808-7644. Lielisks sākumpunkts ekskursijām visā Sakramento reģionā. bez maksas.